You are here

Крани для транспортування рулонів, балок і листів

Функції кранів для транспортування рулонів, балок і листів

Ці крани використовуються для транспортування матеріалу між різними машинами прокатного стану. Іноді вони мають візок, що обертається, для правильного розміщення матеріалу відносно конвеєра.

Крани для рулонів, балок і листів сконструйовано так, щоб вони протягом тривалого часу могли ефективно, безперебійно та безпечно виконувати свою роботу. Їхня конструкція відповідає вимогам міжнародних стандартів.

Компанія Konecranes дбає про питання безпеки, не жертвуючи при цьому продуктивністю. Захист від перевантажень, система аварійного зупинення, реалізована в обхід команд ПЛК, опорні конструкції на випадок сходження крана з рейок та кінцеві вимикачі – це все стандартні характеристики устаткування.

Найсучасніші автоматичні функції допомагають посилити безпеку, але підвищують і продуктивність. Серед них системи контролю розгойдування вантажу DynAPilot, кінцевого позиціонування та захищених зон AutOPilot.

Усі частини механічного та електричного устаткування сконструйовано так, щоб із постійних майданчиків для технічного обслуговування до них був безперешкодний доступ із метою регулювання, змащування, огляду, технічного обслуговування та ремонту. Особливу увагу приділено можливості швидкої заміни несправних чи зношених деталей замість їх ремонту.

Ще більшої надійності та експлуатаційної готовності крана можна досягти, користуючись розширеним контролем у реальному часі та даними діагностики. Найсучасніша версія засобів діагностики надає легкі для читання та розуміння звіти, що допомагають проаналізувати використання та продуктивність крана.

Пристосуйте крани до своїх потреб

Крани для рулонів, балок і листів може бути оснащено електромагнітними захватами, грейферними ківшами чи кліщовими захватами. Ці крани можна пристосувати до різних потреб.