You are here

Крани для транспортування контейнерів

Крани для транспортування контейнерів від Konecranes допоможуть вам безпечно та ефективно перевозити використане ядерне паливо. Ми об'єднали технологію, перевірену часом, і найостанніші інновації, щоб створити надійний і довговічний кран для транспортування контейнерів. Ми працюємо в ядерній енергетиці вже понад 50 років і маємо необхідні знання та досвід, тож ви можете нам довірити сухе сховище відпрацьованого ядерного палива.

Наші крани для транспортування контейнерів мають захист від одиничних несправностей

У кранах для транспортування контейнерів від Konecranes використовується запатентована протиаварійна технологія SupersafeTM. Практично повністю відсутній ризик випадкового падіння вантажу. Навіть під час повного вимкнення живлення наші крани можуть безпечно опустити вантаж. Додайте безліч функцій резервування та аварійно-безпечний пульт керування для кранівника – і ви переконаєтеся, що з нашими кранами ваші контейнери будуть у безпеці.

Наші крани для атомної промисловості мають усі дозволи від Комісії з ядерної регламентації США та відповідають нормативам 10CFR50, додаток B, та NQA-1. Вони відповідають найсуворішим міжнародним вимогам щодо безпеки, включно зі стандартами NUREG-0554 та NUREG-0612.

Простота експлуатації та знижені експлуатаційні витрати

Навіть недосвідчений кранівник зможе виконувати захоплення вантажу за допомогою нашого інтуїтивного пульта керування. Діагностичні засоби в кабіні кранівника дозволяють вчасно отримувати необхідні дані. Безступінчасте керування швидкістю дозволить абсолютно точно перемістити, підняти та розмістити контейнери. Підіймальний захват легко пристосовується до практично всіх бочкових контейнерів і може бути використаний навіть під водою.

Допоміжний таль для стандартної роботи зменшить зношення головного таля, який можна використовувати тільки для критично важливих підіймань. Модульний принцип обслуговування гарантує, що ваше устаткування швидко повернеться до ладу після техобслуговування чи ремонту. Спеціальна фарба для використання в атомній галузі захищає корпус крана. Ваш кран для транспортування контейнерів простий в обслуговуванні, тож він прослужить вам довше та в тривалій перспективі коштуватиме менше.