You are here

Крани для слябів

Конструкція кранів для слябів

Крани для слябів сконструйовано так, щоб вони протягом тривалого часу могли ефективно, безперебійно та безпечно виконувати свою роботу. Їхня конструкція відповідає вимогам міжнародних стандартів.

Компанія Konecranes дбає про питання безпеки, не жертвуючи при цьому продуктивністю. Захист від перевантажень, система аварійного зупинення, реалізована в обхід команд ПЛК, опорні конструкції на випадок сходження крана з рейок та кінцеві вимикачі – це все стандартні характеристики устаткування.

Найсучасніші автоматичні функції допомагають посилити безпеку, але підвищують і продуктивність. Серед них системи контролю розгойдування вантажу DynAPilot, кінцевого позиціонування та захищених зон AutOPilot.

Усі частини механічного та електричного устаткування сконструйовано так, щоб із постійних майданчиків для технічного обслуговування до них був безперешкодний доступ із метою регулювання, змащування, огляду, технічного обслуговування та ремонту. Особливу увагу приділено можливості швидкої заміни несправних чи зношених деталей замість їх ремонту.

Ще більшої надійності та експлуатаційної готовності крана можна досягти, користуючись розширеним контролем у реальному часі та даними діагностики. Найсучасніша версія засобів діагностики надає легкі для читання та розуміння звіти, що допомагають проаналізувати використання та продуктивність крана.

Номенклатура кранів для слябів

Крани для слябів може бути оснащено механічними чи гідравлічними кліщовими захватами для роботи з одним чи кількома слябами. При цьому задля максимальної продуктивності швидкість захоплення зменшено до мінімуму. Швидкість руху крана може досягати 150 м/хв. Вантажопідіймальність може становити 180 тонн.