You are here

Крани для розливання металу

Функції кранів для розливання металу

Крани для розливання металу сконструйовано так, щоб вони протягом тривалого часу могли ефективно, безперебійно та безпечно виконувати свою роботу. Їхня конструкція відповідає вимогам міжнародних стандартів.

Компанія Konecranes дбає про питання безпеки, не жертвуючи при цьому продуктивністю. Захист від надмірних навантажень, система аварійного зупинення, реалізована в обхід команд ПЛК, опорні конструкції на випадок сходження крана з рейок та кінцеві вимикачі – це все стандартні характеристики.

Найсучасніші автоматичні функції допомагають посилити безпеку, але підвищують і продуктивність. Серед них системи контролю розгойдування вантажу DynAPilot, кінцевого позиціонування та захищених зон AutOPilot.

Усі частини механічного та електричного устаткування сконструйовано так, щоб із постійних майданчиків для технічного обслуговування до них був безперешкодний доступ із метою регулювання, змащування, огляду, технічного обслуговування та ремонту. Особливу увагу приділено можливості швидкої заміни несправних чи зношених деталей замість їх ремонту.

Ще більшої надійності та експлуатаційної готовності крана можна досягти, користуючись розширеним контролем у реальному часі та даними діагностики. Найсучасніша версія засобів діагностики надає легкі для читання та розуміння звіти, що допомагають проаналізувати використання та продуктивність крана.


Номенклатура кранів для розливання металу

Крани для розливання металу зазвичай обладнано гаками, до яких можна прикріпити підіймальні механізми, придатні для розливних пристроїв. Ці крани можна пристосувати до різних потреб.