You are here

Крани для переміщення шлаку

Випробувано у важких умовах експлуатації

Запилене та вологе середовище – це дуже вимогливі умови для кранів. Зазвичай постачається тільки один кран із двоківшовим захватним пристроєм. Крани для роботи зі шлаком використовуються для перенесення шлаку з-під конвеєрної лінії в інші зони шлакового бункера протягом 24 годин на добу. Ще одна дуже важлива функція – завантаження вантажних автомобілів упродовж дня. Іноді залізисті відходи не відокремлені від шлаку, що підвищує вимоги до ковшів. Для досягнення кращого заглиблення у шлак краї грейферів повинні мати особливі зубці; також можна використовувати грейферні щелепні захвати, які повністю змикаються.

На найсучасніших виробництвах увесь цей процес повністю автоматизовано, а контроль за ним здійснюється з центральної диспетчерської кімнати. Крім того, завантаження вантажівок може виконуватися вручну зі станції дистанційного керування в будівлі чи за допомогою системи радіокерування.

Для кранів для роботи зі шлаком можна застосувати ті ж модульні рішення, які використовуються в кранах для утилізації відходів.