You are here

Крани для целюлозно-паперової галузі

Конструкція кранів для целюлозно-паперових підприємств забезпечує їх довгострокову надійність і низькі витрати на їх утримання. Наше вантажопідйомне обладнання допомагає замовникам підвищувати рентабельність виробництва протягом всього періоду його експлуатації. 
 
Технічні рішення, які ми пропонуємо, грунтуються на величезному досвіді і глибокому знанні технологічних процесів. Проектуючи обладнання, ми оцінюємо всі ризики і робимо акцент на виняткову безпеку. 
 
Крани і вантажопідйомні системи для підприємств целюлозно-паперової промисловості. 
 
Konecranes поставляє крани і вантажопідйомні системи для всіх ступенів паперового виробництва: 
 
  • Технологічні крани для сухої частини папероробної машини, для ділянки намотування, для переміщення рулонів 
  • Сервісні крани для мокрого частини папероробної машини, вакуумних насосів, установок з переробки макулатури (деінкінга) 
  • Автоматичне переміщення первинних рулонів і автоматичні системи проміжного складування рулонів 
  • Крани для шліфувальних цехів, талі для технічного обслуговування 
  • Сервісні послуги та запасні частини 
Крани Konecranes для целюлозно-паперової галузі інтегруються в процеси виробництва і технічного обслуговування промислового обладнання. Вони оснащуються стандартизованими вузлами за допомогою універсальної компонентної бази (лебідки SM Spacemaker, електричні канатні талі CXT), до складу яких включаються елементи нашого власного виробництва (електродвигуни, інвертори DynaVector, розроблене Konecranes програмне забезпечення), а також серійно-виробленні деталі (кабелі, болти) .