You are here

Крани для брухту

Крани для брухту від Konecranes сконструйовано так, щоб вони протягом тривалого часу могли ефективно, безперебійно та безпечно виконувати свою роботу. Їхня конструкція відповідає вимогам міжнародних стандартів.

Компанія Konecranes дбає про питання безпеки, не жертвуючи при цьому продуктивністю. Захист від перевантажень, система аварійного зупинення, реалізована в обхід команд ПЛК, опорні конструкції на випадок сходження крана з рейок та кінцеві вимикачі – це все стандартні характеристики устаткування.

Найсучасніші автоматичні функції допомагають посилити безпеку, але підвищують і продуктивність. Функції контролю розгойдування вантажу DynAPilot, кінцевого розміщення та захищених зон AutOPilot, розроблені та запатентовані Konecranes, підносять безпеку та продуктивність на новий рівень.

Усі частини механічного та електричного устаткування сконструйовано так, щоб із постійних майданчиків для технічного обслуговування до них був безперешкодний доступ із метою регулювання, змащування, огляду, технічного обслуговування та ремонту. Особливу увагу приділено можливості швидкої заміни несправних чи зношених деталей замість їх ремонту.

Ще більшої надійності та експлуатаційної готовності крана можна досягти, користуючись розширеним контролем у реальному часі та даними діагностики. Найсучасніша версія засобів діагностики надає легкі для читання та розуміння звіти, що допомагають проаналізувати використання та продуктивність крана.

Номенклатура кранів для брухту

Крани для брухту може бути оснащено електромагнітними захватами, гідравлічними грейферами чи обома цими різновидами захватів. Задля забезпечення високого рівня продуктивності швидкість руху крана для брухту від Konecranes може досягати 120 м/хв. Вантажопідіймальність із завантажувальним пристроєм може становити 75 тонн.