You are here

Ківшові розливні крани

Функції ківшових розливних кранів

Ківшові розливні крани сконструйовано так, щоб вони протягом тривалого часу могли ефективно, безперебійно та безпечно виконувати свою роботу. Їхня конструкція відповідає вимогам міжнародних стандартів.

Через підвищений рівень ризику ківшові розливні крани, які транспортують розплавлений метал, мають особливі функції безпеки. Головний підіймальний механізм має чотири незалежні запасування канату, здвоєні робочі гальма на привідних валах та резервне гальмо на канатному барабані. Балансирні бруси канатів оснащено амортизаційним пристроєм, який уповільнює перекидання балансирних брусів у разі відмови канату. Крім того, на головному підіймачі використовується верхній кінцевий вимикач для аварійного зупинення. На додачу до захисту від надмірних навантажень стандартними характеристиками устаткування є система аварійного зупинення, реалізована в обхід команд ПЛК, опорні конструкції на випадок сходження крана з рейок, контроль перевищення швидкості головного підіймача та кінцеві вимикачі.

Розширені функції

Усі основні механізми та деякі критично важливі функції мають вбудоване дублювання, яке дозволяє в надзвичайних ситуаціях зберегти певну мінімально важливу працездатність кранів й уникнути небезпечних ситуацій.

Найсучасніші автоматичні функції допомагають посилити безпеку, але підвищують і продуктивність. Серед них системи контролю розгойдування DynAPilot, кінцевого позиціонування та захищених зон AutOPilot, а також керована з програмованого логічного контролера (ПЛК) функція зачеплення вантажу.

Усі частини механічного та електричного устаткування сконструйовано так, щоб із постійних майданчиків для технічного обслуговування до них був безперешкодний доступ із метою регулювання, змащування, огляду, технічного обслуговування та ремонту. Особливу увагу приділено можливості швидкої заміни несправних чи зношених деталей замість їх ремонту.

Ще більшої надійності та експлуатаційної готовності крана можна досягти, користуючись розширеним контролем у реальному часі та даними діагностики. Найсучасніша версія засобів діагностики (доступна на додаткове замовлення) надає легкі для читання та розуміння звіти, що допомагають проаналізувати використання та продуктивність крана.