Енергетика

Устаткування для підприємств електроенергетичної галузі 

Konecranes поставляє надійне і безпечне вантажопідйомне обладнання для електростанцій будь-яких типів - будь то традиційні вугільні електростанції, сучасні електростанції комбінованого циклу або видалені вітрогенераторні установки. 
 

Спеціальні крани 

Ми пропонуємо ряд спеціальних кранів, які адаптуємо для вашого виробництва. Наприклад, вугільний перевантажувач, оснащений двощелепним грейфером. Або козловий кран для підйому та опускання затворів гребель гідроелектростанцій. 
 
Наші електричні ланцюгові телі XN знаходять застосування на ветрогненераторних установках. Наша таль XN з такими параметрами, як компактна конструкція, мала вага і висока швидкість підйому ідеально підходить для унікальних умов усередині гондоли вітрогенератора. 
 
Для інших цілей вашого підприємства ми можемо запропонувати стандартні крани. Наші крани турбінного залу бережно переміщують турбіни, генератори та інше цінне обладнання. 
 
Для виконання сервісних робіт виберіть кран SMARTON®. Або кран CXT® для роботи в цеху. Консольно-поворотні крани і монорельси - правильний вибір для роботи з легкими вантажами. 
 
Інтелектуальні системи, якими оснащуються наші крани, такі, як функція запобігання розгойдування вантажу Sway Control, регульовані обмежувачі робочих зон Adjustable Working Limits, функція позиціонування вантажу в заданій точці Target Positioning значно спростять вашу роботу. 
 
Технічне обслуговування вантажопідйомного обладнання 
 
Поряд з постачанням обладнання ми надаємо нашим замовникам всебічну технічну підтримку. Ми пропонуємо вам довгострокові партнерські відносини і беремо на себе забезпечення безпеки і надійності ваших кранів. Ми маємо в своєму розпорядженні усі необхідні ресурси і гарантуємо виконання сервісних робіт в найкоротші терміни. 
 
Встановлювана на наші крани система віддаленого моніторингу TRUCONNECT®, дозволяє виконувати збір даних про фактичне використання крана і робити висновки про його стан в режимі реального часу. Маючи таку інформацією, наші фахівці сервісної служби можуть гарантувати своєчасну технічну підтримку і скорочення до мінімуму можливого часу простою обладнання. 
 
Ми поставили більш 1000 кранів для електростанцій в різних країнах світу. Це доводить, що ми саме той бренд, якому ви можете довіряти. Ми добре знаємо специфіку вашої галузі і можемо запропонувати обладнання та пакет послуг, що відповідають саме вашим потребам. 
 
Зв'яжіться з Konecranes. Ми будемо раді відповісти на ваші запитання

Видео

Konecranes CXT Cranes

Завантаження