Тиск повітря як джерело енергії.

ATB AirBalancer для ваших робочих місць.

192
864

Для кожної виробничої лінії потрібен стріловий кран.

Універсальний. Легкий у використанні. Різні розміри.

62
880

Конструкції кабін передбачають максимальну зручність кранівника.

Автонавантажувачі для вашого автомобілебудівного підприємства.

40
645

Галузеве лідерство в інвестиціях у дослідження та розробки

Зменшення числа помилок оператора завдяки інтелектуальним функціям.

179
490

Автомобілебудувальна галузь

 

Мостові крани для підприємств автомобільної промисловості 

В автомобільному виробництві зайнята велика кількість людей і устаткування. Щоб забезпечити ефективність своїх виробничих ліній, вам доводиться управляти багатьма процесами одночасно. Ваші замовники пред'являють жорсткі вимоги по термінах, і будь-який випадок простою проствиробництва для вас неприйнятний. Вам необхідна високошвидкісна, безпечна і надійна техніка. Компанія Konecranes поставляє крани та інше вантажопідйомне обладнання, яке відповідає різним вимогам автомобільного підприємства 
 
Легке переміщення вантажів в будь-якій ситуації 
 
Ми пропонуємо обладнання, яке допоможе вам вирішити різні виробничі завдання - будь то переміщення сталевих рулонів, переміщення штампів, кузовних деталей, складання двигуна або цілого автомобіля. 
 
Наприклад, кран CXT може подавати сталеві рулони на ділянку розмотування рулонів, а кран SMARTON® - штампи на штампувальну машину. В складальних цехах ви можете використовувати ланцюгові талі, консольно-поворотні крани і пневматичні канатні балансири AirBalancer. Об'єднавши крановую систему XA з вертикальним підйомником ATL Vertical Lifter, ми отримаємо точний маніпулятор, на який встановимо спеціальне вантажозахватне пристосування за вашим вибором. 
 
Інтелектуальні системи, якими оснащуються наші крани, такі, як функція запобігання розгойдування вантажу Sway Control, функція мікро-швидкості Micro Speed​​, функція позиціонування вантажу в заданій точці Target Positioning значно спростять вашу роботу. 
 
Безпека та надійність 
 
Поряд з постачанням обладнання ми надаємо нашим замовникам всебічну технічну підтримку. Ми пропонуємо вам довгострокові партнерські відносини і беремо на себе забезпечення безпеки і надійності ваших кранів. Ми маємо в своєму розпорядженні усі необхідні ресурси що гарантують виконання сервісних робіт в найкоротші терміни. 
 
Встановлювана на наші крани система віддаленого моніторингу, дозволяє виконувати збір даних про фактичне використання крана і робити висновки про його стан в режимі реального часу. Розташовуючи такою інформацією, наші фахівці сервісної служби можуть гарантувати своєчасну технічну підтримку і скорочення до мінімуму можливого часу простою обладнання. 
 
 
Багато великих виробників автомобілів у різних країнах світу довіряють компанії Konecranes. У нас величезний досвід поставок вантажопідйомного обладнання на підприємства автомобільної промисловості. Ми добре знаємо специфіку вашого виробництва і можемо запропонувати обладнання та пакет послуг, що відповідають саме вашим потребам. 
 
Зв'яжіться з Konecranes. Ми будемо раді відповісти на ваші запитання