Послуги для гірничодобувної галузі

*

Піднімаємо вантажі в гірничодобувній галузі

Компанія Konecranes пропонує свій величезний досвід у транспортуванні матеріалів під час гірничодобувних робіт – від моменту добування корисних копалин до переробки продукції. Жодна інша компанія-виробник кранів у світі не може надати для гірничодобувної галузі таке обслуговування, як компанія Konecranes зі своїми знаннями особливостей галузі, інженерно-технічним досвідом і асортиментом виробів. Ми пишаємося тим, що є найбільшою у світі компанією з обслуговування кранів, працюємо з кран-балками будь-яких моделей і виробників та пропонуємо власну лінійку підіймального устаткування, включно з кран-балками, талями, технологічними кранами тощо.

Ми працюємо в понад 45 країнах по всьому світу, а офіси компанії Konecranes є в США, Мексиці, Канаді, Перу, Бразилії та Чилі: у кожній із цих країн ми маємо кілька активних відділень з обслуговування в гірничодобувних районах.

Знання, набуті нами завдяки глобальній команді знавців кранів, практичному досвіду, постійним інвестиціям у науково-технічні дослідження та розробки, а також стратегічному придбанню інших відомих компаній і брендів, допомогли Konecranes розвинути свій професійний рівень у гірничодобувній галузі, якому довіряють по всьому світу.

Обслуговування талів, мостових кранів і деталей P&H®
У 2006 році компанія Konecranes придбала Morris Material Handling Inc. та її визнані серії важких мостових кранів, талів і запасних деталей P&H®, тож ми надаємо технічну підтримку власникам продукції P&H®, особливо замовникам у гірничодобувній галузі.

Це відображається в наведених нижче послугах.

 • Послуги з навчання в підготовчому інституті компанії Konecranes (раніше інститут P&H®).
 • Постійна можливість замовлення рекомендованих деталей – Prescription Parts™ – через Konecranes і Crane Pro Parts™.
 • Постійна можливість замовлення талів CJ і Hevi-Lift, які все ще дуже популярні.
 • У багатьох випадках це той же висококваліфікований персонал з обслуговування, який відрізняється тільки своєю фірмовою уніформою.

P&H® – зареєстрований товарний знак Harnischfeger Technologies Inc., який використовується компанією Morris Material Handling, Inc. за ліцензією. Компанія Morris Material Handling, Inc. не пов'язана з компанією Harnischfeger Technologies Inc. чи P&H Mining Equipment Inc.

Навіть якщо ваша копальня знаходиться на краю світу, Konecranes здолає цю дорогу

Ми розуміємо, що більшість гірничих розробок проводиться далеко від великих міст, тож отримати швидке та кваліфіковане обслуговування кранів може бути складно.

Ми надаємо кваліфіковане обслуговування кранів навіть у віддалених місцевостях за допомогою різних стратегій: ви завжди можете бути певні, що компанія Konecranes знайде до вас дорогу.

Konecranes може допомогти такими способами:

 • цілком взявши на себе виконання програми технічного обслуговування;
 • доповнивши вашу бригаду з технічного обслуговування своїм досвідом і працівниками;
 • працюючи разом із вашою власною чи сторонньою командою технічного обслуговування.

Угоди з обслуговування на місці від компанії Konecranes

Компанія Konecranes має всі можливості, щоб відрядити на ваш об'єкт техніка чи цілу кваліфіковану бригаду з ремонту кранів. Ми привеземо офіс/трейлер і забезпечимо житлові умови своїм працівникам, щоб профілактичне технічне обслуговування та кваліфікований ремонт завжди можна було надати за лічені хвилини. Угода з компанією Konecranes на обслуговування на місці допоможе вам зняти з ваших працівників відповідальність за відбір і набір персоналу, утримання працівників, пільги та циклічні тенденції цін на сировинні товари, які можуть вплинути на потреби вашої робочої бригади.

Модернізуйте свої старі кран-балки

Суворі умови експлуатації гірничодобувного устаткування та екстремальні вимоги до нього негативно впливають навіть на добре сконструйоване устаткування. Гірничодобувні крани, що працюють над дробарками чи в приміщеннях із резервуарами, часто перебувають в умовах пилу та корозійного впливу. Нерідко автокрани в пунктах обслуговування вантажних платформ зазнають ушкоджень через помилки операторів чи надмірне навантаження.

Практично будь-який кран, навіть якщо йому вже 50 років, може отримати нове життя з новим підіймальним механізмом, пультом керування та гальмами, що мають удосконалені сучасні деталі. Ми можемо оцінити умови вашої роботи та вибрати саме ті компоненти, які подовжать строк служби ваших кранів і підвищать їхню продуктивність – незалежно від моделі!

Щоб ваше устаткування відповідало новим стандартам із техніки безпеки чи підвищеним виробничим вимогам, його можна оновити.

Вам потрібно зберегти конкурентоспроможність свого гірничодобувного підприємства? Konecranes має репутацію компанії, яка виконує роботу швидко. Ми повсякчас займаємося проектуванням деталей кранів і надаємо послуги інженерів, які спеціалізуються на модернізації кранів. Будьте певні, що з нашою допомогою ваші крани працюватимуть на повну потужність.

Деталі до кранів, що використовуються в гірничодобувній галузі: будь-який виробник, будь-який кран, будь-яка деталь

Ми розбираємося в деталях і є лідером у технічному обслуговуванні кранів як у Південній, так і в Північній Америці та по всьому світу. Наші бригади з технічного обслуговування кранів добре навчені, розуміють унікальні вимоги до крана кожного виробника й обслуговуватимуть ваше устаткування відповідно до вимог виробників оригінального устаткування.

Prescription Parts™ (Рекомендовані деталі)

Як правило, ці деталі зроблено з кращого матеріалу та в них внесено вдосконалення, пов'язані з виробничим процесом, які підвищують експлуатаційні характеристики системи/устаткування та зменшують загальні витрати з урахуванням строку служби. Кожну деталь розроблено та виготовлено згідно з вимогами виробників оригінального устаткування й у повній відповідності до деталей, яким комплектується ваш кран, незалежно від його виробника.

Процес відтворення аналога

Часто дуже важко чи просто неможливо знайти деталі до старіших кранів. За допомогою нашого відпрацьованого процесу відтворення аналога практично будь-яку недоступну чи застарілу деталь можна виготовити згідно з її оригінальними характеристиками.

Навчання та сертифікація

Техніки із сертифікатами MHSA

Ми можемо надати стільки технічних фахівців із сертифікатами OSHA та MSHA (у відповідних сферах), скільки вам буде потрібно для виконання роботи.

Навчіть своїх кранівників техніки безпеки та додержання норм і правил. У підготовчому інституті Konecranes (раніше інститут P&H®) ми пропонуємо чотири напрямки навчання

 • Курси підготовчого інституту Konecranes у нашому підготовчому центрі в Лос-Анджелесі.
 • Наш постійний підготовчий центр у Мілуокі з практичною лабораторією площею в 5200 кв. футів.
 • Регіональні семінари. Семінари проводяться згідно з графіком щороку в 40 містах, що дає змогу зменшити ваші витрати та час в дорозі.
 • Курси на місці. Ви можете зменшити додаткові витрати на поїздки, замовивши в нас стандартний курс на вашому підприємстві чи спеціалізований курс відповідно до ваших потреб для групи з будь-якого числа учасників.

І багато іншого!

Спитайте у свого представника компанії Konecranes про наші послуги з розширеної діагностики та покращення експлуатаційних показників і про нашу програму профілактичного технічного обслуговування кранів MAINMAN.