Інтелектуальні функції

Знаючи специфіку підприємства, ми сприяємо покращенню його комерційних показників

Ваші виробничі операції повинні знаходитися під постійним контролем, в тому числі операції з переміщення вантажів, які виконують крани.
Ваше виробництво – це складний і безперервний процес:  матеріали доставляються  з однієї дільниці на іншу,  переміщуються деталі, відвантажується готова продукція. Люди й машини становлять єдиний організм, який повинен ефективно працювати і якому потрібний захист. Висока продуктивність і безпека – саме ті  аспекти, на які орієнтовані розробки Konecranes.

Багатий досвід у кранобудуванні й глибоке розуміння технологічних процесів дозволяють знаходити вирішення, які повністю відповідають потребам наших замовників. Як зекономити час і гроші? Як підвищити продуктивність? Як забезпечити безпеку персоналу й збереженість дорогого обладнання? У нас є відповідь на ці запитання: за допомогою інтелектуальних систем.    

Наші інтелектуальні системи Smart Features

Оснащення кранів SMARTON виробництва Konecranes може включати програмно-реалізовані інтелектуальні системи Smart Features, які дадуть можливість повністю контролювати операції з переміщення вантажів.
У цілому, системи Smart Features підвищують продуктивність і безпеку на підприємствах замовників за двома напрямами:

• Контроль вантажу (Load Control): робить працю кранівника більш безпечною і більш продуктивною
• Позиціонування вантажу й обмеження робочих зон (Positioning & Area Control):
- допомагають кранівнику більш швидко і більш точно позиціонувати вантаж
- адаптують робочу зону крана відповідно до планування вашої виробничої дільниці.

На цій сторінці у відеопрезентаціях представлені лише деякі з інтелектуальных систем, які ми рекомендуємо. Набір інтелектуальних функцій завжди визначається виключно специфікою вашого виробничого об’єкта.

Ви можете придбати кран SMARTON® у базовій комплектації. Якщо в майбутньому операції з оброблення вантажів ускладняться і виникне потреба в додаткових функціях крана, можливе подальше встановлення інтелектуальних систем.