Крани для мокрого краю папероробної машини

Крани для мокрої частини папероробної машини 

Крани, які потрібні для цілей техничного обслуговування технологічного обладнання - це, як правило, крани для мокрого частини папероробної машини, меловальних верстатів, установок з переробки макулатури, обслуговування вакуумних насосів, крани і талі для складування продукції , крани для шліфувальних цехів, крани і тельфери для ділянок перемотування рулонів, цехові кранові системи.
 
Найбільше завантаження крана для мокрої частини папероробної машини доводиться на період будівельних і монтажних робіт, і потім він використовується для обслуговування папероробної машини. Під час зупинки машини для проведення обслуговування кран виконує швидкі і точні рухи, замінюючи пресові вали або сушильні циліндри. Волога і корозійна середа пред'являє підвищені вимоги до забезпечення захисту електричного обладнання та конструкцій. 
 
Інтелектуальні системи для даних кранів, такі як система запобігання розгойдування вантажу, система захисту певних зон і ряд інших корисних інтелектуальних функцій, ми пропонуємо як опції. 
 
Функції крана для мокрої частини папероробної машини 
 
Діапазон робіт крана, розташованого в мокрій частини, достатньо широкий - від технічного обслуговування паперової машини до ролі резервного крана сухої частини. Даний кран використовується для монтажу паперової машини, допомагає обслуговувати вали і циліндри машини, переміщує її деталі. Для безпеки переміщення важких пресових валів та безпроблемного пуску після простою в тепліому, волого і хімічно агресивному середовищі необхідна спеціальна конструкція крана